Udvalgsmedlemmer og Hjælpere

For at overholde myndighedernes retningslinjer i forbindelse med udbruddet af Corona/Covid 19 er deltagerantallet begrænset til max.50.

Tilmelding er derfor nødvendig!

Udvalgsmedlemmer:


Egon Nissen

Klokkehøj 17, 6630 Rødding, tlf. 2162 9759

mail: egon@rnet.dk


Else Lei

Rødding Søndervang 23, 6630 Rødding, tlf. 2894 0312

mail: else.lei@rnet.dk


Inge Jørgensen

Højskolevænget 1, 6630 Rødding, tlf. 3052 5188

mail: ingebahne@stofanet.dk


Niels Christian Andersen

Højskolelunden 1, 6630 Rødding, tlf. 5123 2393

mail: niciandersen@hotmail.com


Aase Ravn

Bakkegårdsparken 55G, 6630 Rødding, tlf. 2092 8400

mail: aase.ravn@privat.dk


Hjælpere:


Conja Jensen

Søndergyden 4,6630 Rødding. tlf. 2245 0750

mail: conja@rnet.dk


Ingrid Ellegaard

Bakkegårdsparken 55 B, 6630 Rødding. tlf. 4094 2407

mail:ellegaardingrid@gmail.com


Karen Emilie (Mille) Hansen

Møgelmosevej 20, 6630 Rødding. tlf. 3063 3475

mail: MHHansen20@stofanet.dk


Kirsten Nebel Nissen

Klokkehøj 17, 6630 Rødding. tlf. 2984 2159

mail: nebel@rnet.dk


Tove Ravn

Elmevej 12, 6630 Rødding. tlf. 2153 3427